Primera Division
2'45'' geleden
Primera Division
Wo 04:26
Primera Division
Wo 04:19
Primera Division
Wo 03:43
Primera Division
Wo 03:38
Wat vind je op deze pagina?

Primera Division{supplement} op TV Vandaag. Een overzicht van verschillende websites die online live stream voetbal van de complete Eredivisie aanbieden Primera Division. Hesgoal Primera Division.

Habla Castellano? Tenemos varios sitios web de futbol excelentes disponibles para usted que estan en su lengua materna. La informacion de resultados de futbol mas rapida en tu idioma se puede encontrar en https://partidoshoyperu.com y para esta liga aqui: https://partidoshoyperu.com/primera-division/ver-por-internet-en-vivo-gratis Si esta buscando una transmision en vivo de futbol oficial, visite https://rojadirectaperu.com y aqui para esta liga: https://rojadirectaperu.com/ver-primera-division-online-gratis Y si esta buscando las proximas transmisiones de TV de futbol, https://pirlotvperu.com tiene el ultimo calendario para usted y puede seguir esta liga aqui: https://pirlotvperu.com/ver-primera-division-online-gratis Y si estas buscando predicciones de futbol precisas, https://tarjetarojaperu.com tiene las ultimas novedades aqui: https://tarjetarojaperu.com/pronostico-primera-division Por ultimo, pero no menos importante, eche un vistazo a https://futbollibreperu.com y obtenga una buena descripcion general de todas las transmisiones de futbol aqui: https://futbollibreperu.com/hesgoal-primera-division
Clausura ≫ Speeldag 01
Primera Division - Speeldag 01
Za 9/7
4 - 3
Sporting Cristal (16)
Sport Huancayo (15)
Primera Division - Speeldag 01
Za 9/7
1 - 1
Ayacucho (7)
Deportivo Municipal (13)
Primera Division - Speeldag 01
Zo 10/7
2 - 0
Cienciano (12)
César Vallejo (11)
Primera Division - Speeldag 01
Zo 10/7
1 - 2
Atlético Grau (9)
Alianza Lima (8)
Primera Division - Speeldag 01
Zo 10/7
0 - 1
Carlos Mannucci (10)
Melgar (13)
Primera Division - Speeldag 01
Zo 10/7
1 - 0
ADT (7)
Carlos Stein (10)
Primera Division - Speeldag 01
Zo 10/7
1 - 1
Universitario (14)
Academia Cantolao (7)
Primera Division - Speeldag 01
Ma 11/7
3 - 0
Sport Boys (12)
UTC Cajamarca (14)
Primera Division - Speeldag 01
Ma 11/7
4 - 0
Deportivo Binacional (12)
Universidad San Martín (13)
Clausura ≫ Speeldag 02
Primera Division - Speeldag 02
Vr 15/7
0 - 0
Deportivo Municipal (10)
Cienciano (3)
Primera Division - Speeldag 02
Za 16/7
3 - 2
César Vallejo (17)
ADT (6)
Primera Division - Speeldag 02
Za 16/7
0 - 4
Universidad San Martín (19)
Universitario (12)
Primera Division - Speeldag 02
Zo 17/7
1 - 1
Sport Huancayo (14)
Atlético Grau (15)
Primera Division - Speeldag 02
Zo 17/7
1 - 0
Academia Cantolao (11)
Deportivo Binacional (3)
Primera Division - Speeldag 02
Zo 17/7
2 - 2
Carlos Stein (17)
Ayacucho (12)
Primera Division - Speeldag 02
Zo 17/7
3 - 1
Alianza Lima (7)
Sport Boys (5)
Primera Division - Speeldag 02
Zo 17/7
0 - 1
Melgar (8)
Sporting Cristal (7)
Primera Division - Speeldag 02
Ma 18/7
2 - 1
UTC Cajamarca (18)
Alianza Atlético (16)
Clausura ≫ Speeldag 03
Primera Division - Speeldag 03
Vr 22/7
0 - 1
Ayacucho (12)
César Vallejo (10)
Primera Division - Speeldag 03
Za 23/7
3 - 1
Alianza Atlético (17)
Academia Cantolao (6)
Primera Division - Speeldag 03
Za 23/7
3 - 1
Atlético Grau (15)
UTC Cajamarca (11)
Primera Division - Speeldag 03
Za 23/7
2 - 0
Sport Boys (9)
Universidad San Martín (19)
Primera Division - Speeldag 03
Za 23/7
0 - 1
Carlos Mannucci (18)
Alianza Lima (2)
Primera Division - Speeldag 03
Zo 24/7
1 - 0
Melgar (12)
Sport Huancayo (16)
Primera Division - Speeldag 03
Zo 24/7
0 - 1
ADT (12)
Cienciano (7)
Primera Division - Speeldag 03
Zo 24/7
2 - 0
Universitario (6)
Carlos Stein (16)
Primera Division - Speeldag 03
Ma 25/7
2 - 0
Deportivo Binacional (10)
Deportivo Municipal (14)
Clausura ≫ Speeldag 04
Primera Division - Speeldag 04
Di 26/7
1 - 2
Academia Cantolao (10)
Atlético Grau (9)
Primera Division - Speeldag 04
Di 26/7
0 - 2
UTC Cajamarca (13)
Sporting Cristal (7)
Primera Division - Speeldag 04
Wo 27/7
4 - 0
Sport Huancayo (16)
Carlos Mannucci (18)
Primera Division - Speeldag 04
Wo 27/7
1 - 0
Alianza Lima (2)
Alianza Atlético (12)
Primera Division - Speeldag 04
Wo 27/7
3 - 3
Universidad San Martín (19)
Ayacucho (15)
Primera Division - Speeldag 04
Wo 27/7
3 - 2
Carlos Stein (17)
Sport Boys (7)
Primera Division - Speeldag 04
Wo 27/7
1 - 0
Deportivo Municipal (16)
ADT (14)
Primera Division - Speeldag 04
Do 28/7
1 - 1
Cienciano (4)
Deportivo Binacional (6)
Primera Division - Speeldag 04
Do 28/7
1 - 0
César Vallejo (9)
Universitario (4)
Clausura ≫ Speeldag 05
Primera Division - Speeldag 05
Vr 29/7
1 - 0
Melgar (9)
UTC Cajamarca (17)
Primera Division - Speeldag 05
Za 30/7
0 - 1
Ayacucho (15)
Cienciano (5)
Primera Division - Speeldag 05
Zo 31/7
0 - 1
Universitario (7)
Deportivo Municipal (10)
Primera Division - Speeldag 05
Zo 31/7
2 - 1
Alianza Atlético (14)
Carlos Stein (12)
Primera Division - Speeldag 05
Zo 31/7
0 - 0
Carlos Mannucci (19)
Academia Cantolao (13)
Primera Division - Speeldag 05
Zo 31/7
1 - 0
Atlético Grau (9)
Universidad San Martín (18)
Primera Division - Speeldag 05
Zo 31/7
1 - 0
ADT (16)
Deportivo Binacional (7)
Primera Division - Speeldag 05
Zo 31/7
0 - 0
Sporting Cristal (4)
Alianza Lima (1)
Primera Division - Speeldag 05
Ma 1/8
1 - 2
Sport Boys (10)
César Vallejo (6)
Clausura ≫ Speeldag 06
Primera Division - Speeldag 06
Za 6/8
1 - 0
Universidad San Martín (19)
Alianza Atlético (11)
Primera Division - Speeldag 06
Za 6/8
2 - 2
Academia Cantolao (13)
Sporting Cristal (4)
Primera Division - Speeldag 06
Za 6/8
4 - 1
Deportivo Binacional (8)
Ayacucho (17)
Primera Division - Speeldag 06
Zo 7/8
1 - 1
Sport Huancayo (14)
ADT (12)
Primera Division - Speeldag 06
Zo 7/8
0 - 1
César Vallejo (2)
Atlético Grau (6)
Primera Division - Speeldag 06
Zo 7/8
2 - 2
Deportivo Municipal (8)
Sport Boys (11)
Primera Division - Speeldag 06
Zo 7/8
1 - 0
Cienciano (5)
Universitario (9)
Primera Division - Speeldag 06
Do 22/9
2 - 0
Alianza Lima (5)
Melgar (4)
Primera Division - Speeldag 06
Zo 25/9
1 - 2
Carlos Stein (18)
Carlos Mannucci (16)
Clausura ≫ Speeldag 07
Primera Division - Speeldag 07
Za 13/8
3 - 2
Sporting Cristal (5)
Carlos Stein (15)
Primera Division - Speeldag 07
Za 13/8
3 - 2
Carlos Mannucci (19)
Universidad San Martín (16)
Primera Division - Speeldag 07
Za 13/8
1 - 2
Ayacucho (18)
ADT (11)
Primera Division - Speeldag 07
Zo 14/8
2 - 0
Universitario (10)
Deportivo Binacional (6)
Primera Division - Speeldag 07
Zo 14/8
3 - 0
Alianza Atlético (12)
César Vallejo (5)
Primera Division - Speeldag 07
Zo 14/8
2 - 1
Atlético Grau (4)
Deportivo Municipal (10)
Primera Division - Speeldag 07
Zo 14/8
2 - 1
Sport Boys (12)
Cienciano (2)
Primera Division - Speeldag 07
Zo 14/8
4 - 0
Sport Huancayo (14)
UTC Cajamarca (19)
Primera Division - Speeldag 07
Di 16/8
3 - 1
Melgar (11)
Academia Cantolao (14)
Clausura ≫ Speeldag 08
Primera Division - Speeldag 08
Vr 19/8
2 - 1
UTC Cajamarca (19)
Ayacucho (18)
Primera Division - Speeldag 08
Za 20/8
0 - 1
Deportivo Municipal (12)
Alianza Atlético (11)
Primera Division - Speeldag 08
Za 20/8
2 - 2
Cienciano (3)
Atlético Grau (1)
Primera Division - Speeldag 08
Zo 21/8
1 - 0
Alianza Lima (4)
Sport Huancayo (13)
Primera Division - Speeldag 08
Zo 21/8
0 - 2
Carlos Stein (16)
Melgar (6)
Primera Division - Speeldag 08
Zo 21/8
4 - 1
César Vallejo (7)
Carlos Mannucci (17)
Primera Division - Speeldag 08
Zo 21/8
1 - 1
ADT (11)
Universitario (9)
Primera Division - Speeldag 08
Zo 21/8
1 - 2
Universidad San Martín (18)
Sporting Cristal (6)
Primera Division - Speeldag 08
Ma 22/8
3 - 0
Deportivo Binacional (10)
Sport Boys (11)
Clausura ≫ Speeldag 09
Primera Division - Speeldag 09
Vr 26/8
2 - 1
Sport Boys (11)
ADT (10)
Primera Division - Speeldag 09
Za 27/8
2 - 1
Melgar (4)
Universidad San Martín (18)
Primera Division - Speeldag 09
Za 27/8
1 - 1
Carlos Mannucci (17)
Deportivo Municipal (12)
Primera Division - Speeldag 09
Za 27/8
1 - 1
Sport Huancayo (13)
Academia Cantolao (14)
Primera Division - Speeldag 09
Zo 28/8
2 - 1
Universitario (10)
Ayacucho (19)
Primera Division - Speeldag 09
Zo 28/8
1 - 0
Alianza Atlético (10)
Cienciano (5)
Primera Division - Speeldag 09
Zo 28/8
3 - 1
Atlético Grau (3)
Deportivo Binacional (8)
Primera Division - Speeldag 09
Zo 28/8
0 - 0
Sporting Cristal (2)
César Vallejo (7)
Primera Division - Speeldag 09
Zo 28/8
1 - 1
UTC Cajamarca (15)
Alianza Lima (4)
Clausura ≫ Speeldag 10
Primera Division - Speeldag 10
Vr 2/9
1 - 1
Ayacucho (19)
Sport Boys (10)
Primera Division - Speeldag 10
Za 3/9
0 - 3
Deportivo Municipal (12)
Sporting Cristal (3)
Primera Division - Speeldag 10
Za 3/9
2 - 0
Cienciano (7)
Carlos Mannucci (16)
Primera Division - Speeldag 10
Zo 4/9
0 - 0
Academia Cantolao (14)
UTC Cajamarca (15)
Primera Division - Speeldag 10
Zo 4/9
0 - 1
Carlos Stein (17)
Sport Huancayo (13)
Primera Division - Speeldag 10
Zo 4/9
1 - 1
ADT (12)
Atlético Grau (2)
Primera Division - Speeldag 10
Zo 4/9
0 - 2
Alianza Lima (5)
Universitario (8)
Primera Division - Speeldag 10
Ma 5/9
2 - 0
Deportivo Binacional (10)
Alianza Atlético (8)
Primera Division - Speeldag 10
Za 24/9
3 - 2
César Vallejo (7)
Melgar (5)
Clausura ≫ Speeldag 11
Primera Division - Speeldag 11
Vr 9/9
4 - 0
UTC Cajamarca (15)
Carlos Stein (17)
Primera Division - Speeldag 11
Za 10/9
2 - 2
Alianza Atlético (9)
ADT (12)
Primera Division - Speeldag 11
Za 10/9
0 - 0
Alianza Lima (6)
Academia Cantolao (15)
Primera Division - Speeldag 11
Zo 11/9
4 - 1
Sporting Cristal (1)
Cienciano (4)
Primera Division - Speeldag 11
Zo 11/9
3 - 0
Atlético Grau (2)
Ayacucho (17)
Primera Division - Speeldag 11
Zo 11/9
2 - 1
Carlos Mannucci (16)
Deportivo Binacional (7)
Primera Division - Speeldag 11
Zo 11/9
0 - 1
Sport Boys (10)
Universitario (6)
Primera Division - Speeldag 11
Ma 12/9
6 - 2
Melgar (4)
Deportivo Municipal (14)
Primera Division - Speeldag 11
Ma 12/9
3 - 2
Sport Huancayo (12)
Universidad San Martín (19)
Clausura ≫ Speeldag 12
Primera Division - Speeldag 12
Za 17/9
2 - 1
César Vallejo (9)
Sport Huancayo (10)
Primera Division - Speeldag 12
Za 17/9
2 - 2
Cienciano (7)
Melgar (3)
Primera Division - Speeldag 12
Zo 18/9
2 - 0
Universitario (4)
Atlético Grau (2)
Primera Division - Speeldag 12
Zo 18/9
1 - 2
Carlos Stein (18)
Alianza Lima (7)
Primera Division - Speeldag 12
Zo 18/9
1 - 5
Universidad San Martín (19)
UTC Cajamarca (13)
Primera Division - Speeldag 12
Zo 18/9
1 - 0
Sport Boys (11)
Academia Cantolao (15)
Primera Division - Speeldag 12
Zo 18/9
2 - 1
ADT (13)
Carlos Mannucci (16)
Primera Division - Speeldag 12
Zo 18/9
1 - 1
Deportivo Binacional (9)
Sporting Cristal (1)
Primera Division - Speeldag 12
Ma 19/9
2 - 0
Ayacucho (17)
Alianza Atlético (10)
Clausura ≫ Speeldag 13
Primera Division - Speeldag 13
Di 27/9
5 - 0
Alianza Lima (3)
Universidad San Martín (19)
Primera Division - Speeldag 13
Wo 28/9
3 - 2
Academia Cantolao (16)
Carlos Stein (18)
Primera Division - Speeldag 13
Wo 28/9
2 - 1
Sport Huancayo (12)
Deportivo Municipal (16)
Primera Division - Speeldag 13
Do
4 - 2
Sporting Cristal (2)
ADT (12)
Primera Division - Speeldag 13
Do
3 - 0
Atlético Grau (3)
Sport Boys (10)
Primera Division - Speeldag 13
Do
2 - 1
Melgar (5)
Deportivo Binacional (9)
Primera Division - Speeldag 13
Vr
2 - 2
Alianza Atlético (11)
Universitario (5)
Primera Division - Speeldag 13
Vr
4 - 0
UTC Cajamarca (13)
César Vallejo (6)
Primera Division - Speeldag 13
Za
0 - 1
Carlos Mannucci (15)
Ayacucho (17)
Clausura ≫ Speeldag 14
Primera Division - Speeldag 14
Gisteren
0 - 0
Atlético Grau (3)
Carlos Stein (18)
Primera Division - Speeldag 14
Gisteren
1 - 3
Universidad San Martín (19)
Academia Cantolao (14)
Primera Division - Speeldag 14
Gisteren
1 - 2
Deportivo Municipal (17)
UTC Cajamarca (10)
Primera Division - Speeldag 14
Vandaag
0 - 1
Cienciano (8)
Sport Huancayo (9)
Primera Division - Speeldag 14
Vandaag
3 - 2
César Vallejo (6)
Alianza Lima (3)
Primera Division - Speeldag 14
Vandaag
22:00
ADT (13)
Melgar (4)
Primera Division - Speeldag 14
Vandaag
22:30
Ayacucho (16)
Sporting Cristal (1)
Primera Division - Speeldag 14
Morgen
03:00
Universitario (6)
Carlos Mannucci (15)
Primera Division - Speeldag 14
Morgen
20:00
Sport Boys (12)
Alianza Atlético (11)
Clausura ≫ Speeldag 15
Primera Division - Speeldag 15
Vr
22:30
UTC Cajamarca (8)
Cienciano (9)
Primera Division - Speeldag 15
Za
20:15
Academia Cantolao (14)
César Vallejo (5)
Primera Division - Speeldag 15
Zo
02:00
Melgar (4)
Ayacucho (16)
Primera Division - Speeldag 15
Zo
18:00
Alianza Atlético (11)
Atlético Grau (2)
Primera Division - Speeldag 15
Zo
20:15
Carlos Mannucci (15)
Sport Boys (12)
Primera Division - Speeldag 15
Zo
22:00
Carlos Stein (18)
Universidad San Martín (19)
Primera Division - Speeldag 15
Zo
22:30
Sporting Cristal (1)
Universitario (6)
Primera Division - Speeldag 15
Ma
22:30
Sport Huancayo (7)
Deportivo Binacional (10)
Primera Division - Speeldag 15
Di
03:00
Alianza Lima (3)
Deportivo Municipal (17)
Clausura ≫ Speeldag 16
Primera Division - Speeldag 16
Vr 14/10
22:30
César Vallejo
Carlos Stein
Primera Division - Speeldag 16
Za 15/10
19:00
Deportivo Binacional
UTC Cajamarca
Primera Division - Speeldag 16
Za 15/10
20:00
Alianza Atlético
Sport Huancayo
Primera Division - Speeldag 16
Za 15/10
22:30
Sport Boys
Sporting Cristal
Primera Division - Speeldag 16
Zo 16/10
19:00
Deportivo Municipal
Academia Cantolao
Primera Division - Speeldag 16
Zo 16/10
20:00
Atlético Grau
Carlos Mannucci
Primera Division - Speeldag 16
Zo 16/10
22:00
ADT
Universidad San Martín
Primera Division - Speeldag 16
Zo 16/10
22:30
Universitario
Melgar
Primera Division - Speeldag 16
Ma 17/10
01:00
Cienciano
Alianza Lima
Clausura ≫ Speeldag 17
Primera Division - Speeldag 17
Wo 19/10
19:45
Universidad San Martín
César Vallejo
Primera Division - Speeldag 17
Wo 19/10
22:00
Sport Huancayo
Ayacucho
Primera Division - Speeldag 17
Wo 19/10
22:00
Carlos Stein
Deportivo Municipal
Primera Division - Speeldag 17
Do 20/10
00:15
Melgar
Sport Boys
Primera Division - Speeldag 17
Do 20/10
02:30
Alianza Lima
Deportivo Binacional
Primera Division - Speeldag 17
Do 20/10
18:00
Academia Cantolao
Cienciano
Primera Division - Speeldag 17
Do 20/10
20:15
Sporting Cristal
Atlético Grau
Primera Division - Speeldag 17
Do 20/10
22:30
UTC Cajamarca
ADT
Primera Division - Speeldag 17
Vr 21/10
02:00
Carlos Mannucci
Alianza Atlético
Clausura ≫ Speeldag 18
Primera Division - Speeldag 18
Za 22/10
20:15
Deportivo Municipal
Universidad San Martín
Primera Division - Speeldag 18
Za 22/10
22:30
Ayacucho
Alianza Lima
Primera Division - Speeldag 18
Zo 23/10
18:00
Carlos Mannucci
UTC Cajamarca
Primera Division - Speeldag 18
Zo 23/10
20:00
Atlético Grau
Melgar
Primera Division - Speeldag 18
Zo 23/10
20:15
Alianza Atlético
Sporting Cristal
Primera Division - Speeldag 18
Zo 23/10
22:00
ADT
Academia Cantolao
Primera Division - Speeldag 18
Zo 23/10
22:30
Universitario
Sport Huancayo
Primera Division - Speeldag 18
Ma 24/10
01:00
Cienciano
Carlos Stein
Primera Division - Speeldag 18
Ma 24/10
22:00
Deportivo Binacional
César Vallejo
Clausura ≫ Speeldag 19
Primera Division - Speeldag 19
Zo 30/10
00:00
Alianza Lima
ADT
Primera Division - Speeldag 19
Zo 30/10
00:00
Academia Cantolao
Ayacucho
Primera Division - Speeldag 19
Zo 30/10
00:00
UTC Cajamarca
Universitario
Primera Division - Speeldag 19
Zo 30/10
00:00
Sport Huancayo
Sport Boys
Primera Division - Speeldag 19
Zo 30/10
00:00
Melgar
Alianza Atlético
Primera Division - Speeldag 19
Zo 30/10
00:00
Sporting Cristal
Carlos Mannucci
Primera Division - Speeldag 19
Zo 30/10
00:00
César Vallejo
Deportivo Municipal
Primera Division - Speeldag 19
Zo 30/10
00:00
Universidad San Martín
Cienciano
Primera Division - Speeldag 19
Zo 30/10
00:00
Carlos Stein
Deportivo Binacional
01.
(01.)
28
+14
26:12
08-04-00
12
02.
(02.)
28
+11
23:12
08-04-02
14
03.
(03.)
27
+11
20:09
08-03-02
13
04.
(04.)
25
+09
22:13
08-01-03
12
(13.)
(A)
05.
(05.)
25
+00
19:19
08-01-04
13
06.
(06.)
24
+11
19:08
07-03-03
13
07.
(07.)
21
+08
22:14
06-03-04
13
08.
(08.)
20
+03
21:18
06-02-05
13
09.
(09.)
19
+01
14:13
05-04-04
13
10.
(10.)
17
+06
20:14
05-02-06
13
(04.)
(A)
11.
(11.)
17
+01
15:14
05-02-05
12
12.
(12.)
17
-03
17:20
05-02-06
13
13.
(13.)
16
-02
16:18
04-04-05
13
14.
(14.)
15
-02
14:16
03-06-04
13
15.
(15.)
11
-10
10:20
03-02-07
12
16.
(16.)
10
-08
14:22
02-04-07
13
17.
(17.)
10
-11
11:22
02-04-07
13
18.
(18.)
5
-14
12:26
01-02-10
13
19.
(19.)
4
-25
12:37
01-01-11
13
Apertura ≫ Speeldag 01
Primera Division - Speeldag 01
Vr 4/2
0 - 0
César Vallejo
Cienciano
Primera Division - Speeldag 01
Vr 4/2
2 - 1
UTC Cajamarca (19)
Sport Boys (14)
Primera Division - Speeldag 01
Za 5/2
1 - 1
Alianza Lima (7)
Atlético Grau (8)
Primera Division - Speeldag 01
Za 5/2
3 - 2
Deportivo Municipal (13)
Ayacucho (9)
Primera Division - Speeldag 01
Za 5/2
1 - 0
Sport Huancayo (14)
Sporting Cristal (15)
Primera Division - Speeldag 01
Zo 6/2
1 - 0
Melgar (14)
Carlos Mannucci (11)
Primera Division - Speeldag 01
Zo 6/2
0 - 0
Carlos Stein (12)
ADT (10)
Primera Division - Speeldag 01
Zo 6/2
0 - 3
Academia Cantolao (11)
Universitario (15)
Primera Division - Speeldag 01
Vr 25/3
0 - 1
Universidad San Martín (19)
Deportivo Binacional (5)
Apertura ≫ Speeldag 02
Primera Division - Speeldag 02
Za 12/2
3 - 0
Universitario (1)
Universidad San Martín (14)
Primera Division - Speeldag 02
Za 12/2
1 - 0
Alianza Atlético (12)
UTC Cajamarca (3)
Primera Division - Speeldag 02
Za 12/2
0 - 0
ADT (8)
César Vallejo (10)
Primera Division - Speeldag 02
Za 12/2
2 - 1
Ayacucho (14)
Carlos Stein (10)
Primera Division - Speeldag 02
Zo 13/2
4 - 2
Cienciano (12)
Deportivo Municipal (2)
Primera Division - Speeldag 02
Zo 13/2
2 - 2
Sporting Cristal (17)
Melgar (4)
Primera Division - Speeldag 02
Zo 13/2
3 - 4
Atlético Grau (12)
Sport Huancayo (5)
Primera Division - Speeldag 02
Zo 13/2
0 - 0
Sport Boys (16)
Alianza Lima (11)
Primera Division - Speeldag 02
Di 15/2
5 - 0
Deportivo Binacional (16)
Academia Cantolao (18)
Apertura ≫ Speeldag 03
Primera Division - Speeldag 03
Za 19/2
2 - 1
Carlos Stein (15)
Universitario (1)
Primera Division - Speeldag 03
Za 19/2
1 - 0
Deportivo Municipal (9)
Deportivo Binacional (5)
Primera Division - Speeldag 03
Za 19/2
0 - 0
UTC Cajamarca (10)
Atlético Grau (14)
Primera Division - Speeldag 03
Zo 20/2
3 - 0
Sport Huancayo (2)
Melgar (5)
Primera Division - Speeldag 03
Zo 20/2
1 - 3
Academia Cantolao (19)
Alianza Atlético (9)
Primera Division - Speeldag 03
Zo 20/2
2 - 1
César Vallejo (13)
Ayacucho (10)
Primera Division - Speeldag 03
Zo 20/2
3 - 1
Alianza Lima (12)
Carlos Mannucci (17)
Primera Division - Speeldag 03
Ma 21/2
0 - 0
Cienciano (7)
ADT (13)
Primera Division - Speeldag 03
Ma 21/2
2 - 0
Universidad San Martín (18)
Sport Boys (16)
Apertura ≫ Speeldag 04
Primera Division - Speeldag 04
Vr 25/2
3 - 2
Sporting Cristal (16)
UTC Cajamarca (9)
Primera Division - Speeldag 04
Za 26/2
3 - 2
Deportivo Binacional (12)
Cienciano (6)
Primera Division - Speeldag 04
Za 26/2
1 - 0
Atlético Grau (16)
Academia Cantolao (19)
Primera Division - Speeldag 04
Za 26/2
5 - 0
Ayacucho (15)
Universidad San Martín (16)
Primera Division - Speeldag 04
Za 26/2
0 - 1
Carlos Mannucci (18)
Sport Huancayo (1)
Primera Division - Speeldag 04
Zo 27/2
2 - 1
Sport Boys (17)
Carlos Stein (12)
Primera Division - Speeldag 04
Zo 27/2
4 - 2
Alianza Atlético (5)
Alianza Lima (7)
Primera Division - Speeldag 04
Zo 27/2
2 - 3
ADT (16)
Deportivo Municipal (6)
Primera Division - Speeldag 04
Zo 27/2
3 - 0
Universitario (4)
César Vallejo (8)
Apertura ≫ Speeldag 05
Primera Division - Speeldag 05
Vr 4/3
3 - 1
UTC Cajamarca (13)
Melgar (14)
Primera Division - Speeldag 05
Za 5/3
3 - 1
Cienciano (8)
Ayacucho (7)
Primera Division - Speeldag 05
Za 5/3
2 - 1
Deportivo Municipal (4)
Universitario (2)
Primera Division - Speeldag 05
Zo 6/3
1 - 1
César Vallejo (11)
Sport Boys (14)
Primera Division - Speeldag 05
Zo 6/3
3 - 2
Academia Cantolao (19)
Carlos Mannucci (18)
Primera Division - Speeldag 05
Zo 6/3
0 - 1
Carlos Stein (14)
Alianza Atlético (4)
Primera Division - Speeldag 05
Zo 6/3
0 - 1
Alianza Lima (10)
Sporting Cristal (13)
Primera Division - Speeldag 05
Ma 7/3
1 - 2
Universidad San Martín (17)
Atlético Grau (11)
Primera Division - Speeldag 05
Di 8/3
0 - 1
Deportivo Binacional (9)
ADT (16)
Apertura ≫ Speeldag 06
Primera Division - Speeldag 06
Za 12/3
3 - 1
Alianza Atlético (1)
Universidad San Martín (17)
Primera Division - Speeldag 06
Za 12/3
1 - 0
Carlos Mannucci (19)
Carlos Stein (15)
Primera Division - Speeldag 06
Za 12/3
1 - 0
Melgar (16)
Alianza Lima (13)
Primera Division - Speeldag 06
Zo 13/3
1 - 1
Universitario (4)
Cienciano (5)
Primera Division - Speeldag 06
Zo 13/3
2 - 2
Sporting Cristal (8)
Academia Cantolao (19)
Primera Division - Speeldag 06
Zo 13/3
1 - 1
Atlético Grau (7)
César Vallejo (13)
Primera Division - Speeldag 06
Zo 13/3
1 - 2
Sport Boys (15)
Deportivo Municipal (3)
Primera Division - Speeldag 06
Zo 13/3
1 - 0
ADT (13)
Sport Huancayo (3)
Primera Division - Speeldag 06
Zo 13/3
2 - 3
Ayacucho (12)
Deportivo Binacional (11)
Apertura ≫ Speeldag 07
Primera Division - Speeldag 07
Za 19/3
4 - 1
Cienciano (6)
Sport Boys (15)
Primera Division - Speeldag 07
Zo 20/3
3 - 1
César Vallejo (11)
Alianza Atlético (1)
Primera Division - Speeldag 07
Zo 20/3
0 - 1
Academia Cantolao (17)
Melgar (12)
Primera Division - Speeldag 07
Zo 20/3
1 - 1
Carlos Stein (16)
Sporting Cristal (11)
Primera Division - Speeldag 07
Zo 20/3
1 - 1
Deportivo Municipal (2)
Atlético Grau (9)
Primera Division - Speeldag 07
Zo 20/3
0 - 0
ADT (11)
Ayacucho (13)
Primera Division - Speeldag 07
Ma 21/3
1 - 0
Deportivo Binacional (10)
Universitario (5)
Primera Division - Speeldag 07
Ma 21/3
3 - 4
UTC Cajamarca (13)
Sport Huancayo (5)
Primera Division - Speeldag 07
Di 22/3
1 - 3
Universidad San Martín (19)
Carlos Mannucci (18)
Apertura ≫ Speeldag 08
Primera Division - Speeldag 08
Vr 1/4
4 - 1
Sporting Cristal (11)
Universidad San Martín (19)
Primera Division - Speeldag 08
Vr 1/4
3 - 2
Ayacucho (12)
UTC Cajamarca (13)
Primera Division - Speeldag 08
Za 2/4
1 - 3
Sport Boys (17)
Deportivo Binacional (2)
Primera Division - Speeldag 08
Za 2/4
2 - 2
Alianza Atlético (3)
Deportivo Municipal (2)
Primera Division - Speeldag 08
Za 2/4
3 - 0
Melgar (12)
Carlos Stein (16)
Primera Division - Speeldag 08
Zo 3/4
1 - 2
Atlético Grau (10)
Cienciano (6)
Primera Division - Speeldag 08
Ma 4/4
0 - 0
Carlos Mannucci (14)
César Vallejo (12)
Primera Division - Speeldag 08
Di 5/4
2 - 1
Universitario (9)
ADT (11)
Primera Division - Speeldag 08
Zo 5/6
2 - 0
Sport Huancayo (2)
Alianza Lima (3)
Apertura ≫ Speeldag 09
Primera Division - Speeldag 09
Za 9/4
2 - 0
César Vallejo (9)
Sporting Cristal (8)
Primera Division - Speeldag 09
Za 9/4
0 - 2
Academia Cantolao (18)
Sport Huancayo (5)
Primera Division - Speeldag 09
Za 9/4
1 - 0
Deportivo Municipal (3)
Carlos Mannucci (14)
Primera Division - Speeldag 09
Za 9/4
1 - 1
Deportivo Binacional (2)
Atlético Grau (11)
Primera Division - Speeldag 09
Zo 10/4
5 - 0
Cienciano (5)
Alianza Atlético (4)
Primera Division - Speeldag 09
Zo 10/4
1 - 0
Alianza Lima (15)
UTC Cajamarca (13)
Primera Division - Speeldag 09
Zo 10/4
3 - 0
ADT (12)
Sport Boys (17)
Primera Division - Speeldag 09
Zo 10/4
1 - 2
Ayacucho (11)
Universitario (7)
Primera Division - Speeldag 09
Ma 11/4
2 - 0
Universidad San Martín (19)
Melgar (9)
Apertura ≫ Speeldag 10
Primera Division - Speeldag 10
Vr 15/4
2 - 0
Alianza Atlético (6)
Deportivo Binacional (2)
Primera Division - Speeldag 10
Vr 15/4
2 - 2
UTC Cajamarca (14)
Academia Cantolao (19)
Primera Division - Speeldag 10
Za 16/4
4 - 1
Atlético Grau (7)
ADT (9)
Primera Division - Speeldag 10
Za 16/4
0 - 2
Carlos Mannucci (15)
Cienciano (4)
Primera Division - Speeldag 10
Za 16/4
6 - 4
Sporting Cristal (11)
Deportivo Municipal (2)
Primera Division - Speeldag 10
Zo 17/4
2 - 1
Sport Huancayo (5)
Carlos Stein (17)
Primera Division - Speeldag 10
Zo 17/4
1 - 0
Sport Boys (18)
Ayacucho (12)
Primera Division - Speeldag 10
Zo 17/4
1 - 4
Universitario (6)
Alianza Lima (13)
Primera Division - Speeldag 10
Ma 18/4
1 - 0
Melgar (11)
César Vallejo (9)
Apertura ≫ Speeldag 11
Primera Division - Speeldag 11
Vr 22/4
1 - 3
Deportivo Municipal (3)
Melgar (7)
Primera Division - Speeldag 11
Vr 22/4
1 - 2
Ayacucho (13)
Atlético Grau (9)
Primera Division - Speeldag 11
Za 23/4
0 - 1
Cienciano (1)
Sporting Cristal (9)
Primera Division - Speeldag 11
Za 23/4
1 - 2
Academia Cantolao (19)
Alianza Lima (12)
Primera Division - Speeldag 11
Zo 24/4
2 - 1
Deportivo Binacional (4)
Carlos Mannucci (16)
Primera Division - Speeldag 11
Zo 24/4
2 - 0
Carlos Stein (18)
UTC Cajamarca (14)
Primera Division - Speeldag 11
Zo 24/4
1 - 1
Universidad San Martín (17)
Sport Huancayo (3)
Primera Division - Speeldag 11
Zo 24/4
1 - 2
ADT (12)
Alianza Atlético (5)
Primera Division - Speeldag 11
Zo 24/4
1 - 1
Universitario (9)
Sport Boys (16)
Apertura ≫ Speeldag 12
Primera Division - Speeldag 12
Za 30/4
1 - 0
Sporting Cristal (7)
Deportivo Binacional (2)
Primera Division - Speeldag 12
Za 30/4
1 - 0
Melgar (7)
Cienciano (4)
Primera Division - Speeldag 12
Zo 1/5
2 - 1
Alianza Atlético (3)
Ayacucho (13)
Primera Division - Speeldag 12
Zo 1/5
0 - 1
Atlético Grau (9)
Universitario (8)
Primera Division - Speeldag 12
Zo 1/5
1 - 1
Carlos Mannucci (17)
ADT (12)
Primera Division - Speeldag 12
Zo 1/5
5 - 2
Alianza Lima (10)
Carlos Stein (16)
Primera Division - Speeldag 12
Ma 2/5
1 - 1
Sport Huancayo (2)
César Vallejo (11)
Primera Division - Speeldag 12
Ma 2/5
0 - 1
Academia Cantolao (19)
Sport Boys (14)
Primera Division - Speeldag 12
Ma 2/5
3 - 1
UTC Cajamarca (15)
Universidad San Martín (18)
Apertura ≫ Speeldag 13
Primera Division - Speeldag 13
Za 7/5
2 - 1
Sport Boys (13)
Atlético Grau (10)
Primera Division - Speeldag 13
Za 7/5
3 - 1
Universitario (7)
Alianza Atlético (1)
Primera Division - Speeldag 13
Zo 8/5
3 - 1
César Vallejo (11)
UTC Cajamarca (14)
Primera Division - Speeldag 13
Zo 8/5
2 - 1
Carlos Stein (17)
Academia Cantolao (19)
Primera Division - Speeldag 13
Zo 8/5
0 - 1
Deportivo Municipal (8)
Sport Huancayo (2)
Primera Division - Speeldag 13
Zo 8/5
1 - 1
ADT (13)
Sporting Cristal (7)
Primera Division - Speeldag 13
Zo 8/5
2 - 2
Ayacucho (16)
Carlos Mannucci (17)
Primera Division - Speeldag 13
Ma 9/5
0 - 1
Deportivo Binacional (4)
Melgar (6)
Primera Division - Speeldag 13
Ma 9/5
0 - 1
Universidad San Martín (18)
Alianza Lima (10)
Apertura ≫ Speeldag 14
Primera Division - Speeldag 14
Vr 13/5
3 - 2
Sporting Cristal (5)
Ayacucho (14)
Primera Division - Speeldag 14
Vr 13/5
3 - 0
Melgar (3)
ADT (12)
Primera Division - Speeldag 14
Za 14/5
2 - 2
Academia Cantolao (19)
Universidad San Martín (18)
Primera Division - Speeldag 14
Za 14/5
4 - 3
UTC Cajamarca (15)
Deportivo Municipal (9)
Primera Division - Speeldag 14
Zo 15/5
2 - 0
Alianza Lima (8)
César Vallejo (10)
Primera Division - Speeldag 14
Zo 15/5
1 - 2
Alianza Atlético (4)
Sport Boys (13)
Primera Division - Speeldag 14
Zo 15/5
0 - 0
Carlos Mannucci (17)
Universitario (6)
Primera Division - Speeldag 14
Ma 16/5
3 - 3
Sport Huancayo (2)
Cienciano (8)
Primera Division - Speeldag 14
Ma 16/5
1 - 1
Carlos Stein (16)
Atlético Grau (12)
Apertura ≫ Speeldag 15
Primera Division - Speeldag 15
Za 21/5
0 - 1
César Vallejo (11)
Academia Cantolao (19)
Primera Division - Speeldag 15
Za 21/5
3 - 1
Universidad San Martín (19)
Carlos Stein (15)
Primera Division - Speeldag 15
Za 21/5
3 - 2
Cienciano (7)
UTC Cajamarca (14)
Primera Division - Speeldag 15
Zo 22/5
1 - 1
Universitario (6)
Sporting Cristal (4)
Primera Division - Speeldag 15
Zo 22/5
0 - 3
Deportivo Municipal (9)
Alianza Lima (7)
Primera Division - Speeldag 15
Zo 22/5
1 - 2
Atlético Grau (10)
Alianza Atlético (7)
Primera Division - Speeldag 15
Zo 22/5
1 - 4
Sport Boys (12)
Carlos Mannucci (18)
Primera Division - Speeldag 15
Zo 22/5
0 - 1
Ayacucho (17)
Melgar (1)
Primera Division - Speeldag 15
Ma 23/5
1 - 0
Deportivo Binacional (8)
Sport Huancayo (3)
Apertura ≫ Speeldag 16