Dinsdag, 28.09.2021 - --:--:-- (Europe/Amsterdam)
Wat vind je op deze pagina?

Young Boys Op TV Vandaag | Young Boys Live Kijken. Young Boys op tv kijken. op tv van Young Boys kijken kan erg gemakkelijk op het internet. Hesgoal Young Boys.

  YOUNG BOYS-Atalanta

Tv- en radio-uitzendingen


Gratis tv en betaal-tv

  • Ziggo Sport

Beste livestreamsites


Online streaming in HD

Internationale


Wereldwijde toegang

Volg de wedstrijd nu in detail »
Zondag
16:30
Zo 16:30
Speeldag 09
Zaterdag
18:00
Za 18:00
Speeldag 08
(M. Aebischer) J. Siebatcheu
03'
1 - 0
(M. Elia) F. Mambimbi
47'
2 - 0
2 - 1
61'
K. Duah
Woensdag
18:00
Wo 18:00
Speeldag 07
0 - 1
27'
U. Garcia (S. Hefti)
0 - 2
31'
M. Elia (M. Aebischer)
0 - 3
46'
C. Fassnacht (M. Elia)
0 - 4
62'
J. Siebatcheu (N. Moumi Ngamaleu)
0 - 5
85'
C. Fassnacht (F. Mambimbi)
0 - 6
88'
W. Kanga (V. Sierro)
(G. Bares) Z. Amdouni
90'
1 - 6
Za 11/09
20:30
Za 11/09
Speeldag 06
(C. Martins Pereira) C. Fassnacht
45'+4
1 - 0
(C. Fassnacht) M. Aebischer
64'
2 - 0
(N. Moumi Ngamaleu) M. Aebischer
69'
3 - 0
(M. Aebischer) M. Elia
89'
4 - 0
Zo 29/08
16:30
Zo 29/08
Speeldag 05
0 - 1
20'
J. Siebatcheu (M. Elia)
S. Esposito
52'
1 - 1
Za 07/08
18:00
Za 07/08
Speeldag 03
(11m) A. Grgic
24'
1 - 0
Za 31/07
20:30
Za 31/07
Speeldag 02
Morgen
18:45
Wo 18:45
Speeldag 02
Di 14/09
18:45
Di 14/09
Speeldag 01
0 - 1
13'
C. Ronaldo (B. Fernandes)
(S. Hefti) N. Moumi Ngamaleu
66'
1 - 1
J. Siebatcheu
90'+5
2 - 1
Wo 18/08
Eerste Been
Eerste Been
Play-offs
0 - 1
14'
F. Boli
M. Elia
16'
1 - 1
1 - 2
27'
M. Uzuni (11m)
V. Sierro
40'
2 - 2
U. Garcia
65'
3 - 2
3-2
82'
F. Boli (R. Mmaee)
Di 24/08
21:00
Di 24/08
Play-offs
0 - 1
14'
F. Boli
M. Elia
16'
1 - 1
1 - 2
27'
M. Uzuni (11m)
V. Sierro
40'
2 - 2
U. Garcia
65'
3 - 2
3-2
82'
F. Boli (R. Mmaee)
Wo 18/08
21:00
Wo 18/08
Play-offs
0 - 1
14'
F. Boli
M. Elia
16'
1 - 1
1 - 2
27'
M. Uzuni (11m)
V. Sierro
40'
2 - 2
U. Garcia
65'
3 - 2
3-2
82'
F. Boli (R. Mmaee)
Di 03/08
Eerste Been
Eerste Been
3rd Qualifying Round
(C. Deac) C. Manea
04'
1 - 0
1 - 1
90'+3
V. Sierro (M. Aebischer)
Di 10/08
20:30
Di 10/08
3rd Qualifying Round
(C. Deac) C. Manea
04'
1 - 0
1 - 1
90'+3
V. Sierro (M. Aebischer)
Di 03/08
20:00
Di 03/08
3rd Qualifying Round
(C. Deac) C. Manea
04'
1 - 0
1 - 1
90'+3
V. Sierro (M. Aebischer)
Wo 21/07
Eerste Been
Eerste Been
2nd Qualifying Round
Wo 28/07
20:15
Wo 28/07
2nd Qualifying Round
Zo 19/09
16:00
Zo 19/09
2nd Round
0 - 1
15'
M. Sulejmani
0 - 2
29'
W. Kanga
0 - 3
33'
Q. Maceiras
0 - 4
35'
F. Rieder
0 - 5
43'
W. Kanga
0 - 6
44'
N. Bürgy
0 - 7
65'
W. Kanga
N. Elezi
78'
1 - 7
Za 14/08
18:00
Za 14/08
1st Round
0 - 1
18'
W. Kanga
0 - 2
42'
V. Sierro
0 - 3
52'
M. Aebischer
0 - 4
57'
C. Zesiger
S. Izzo
90'
1 - 4
Di 13/07
19:00
Di 13/07
Club Friendlies 3
0 - 1
05'
A. Thomasson
T. Siebatcheu
27'
1 - 1
F. Mambimbi
77'
2 - 1
2 - 2
89'
A. Aymeric
Za 10/07
14:30
Za 10/07
Club Friendlies 1
M. Spielmann
28'
1 - 0
(F. Rieder) U. Garcia
70'
2 - 0
Di 06/07
18:00
Di 06/07
Club Friendlies 3
0 - 1
25'
S. Haudum
Ma 28/06
16:00
Ma 28/06
Club Friendlies 3
U. Garcia
05'
1 - 0
N. Ngamaleu
34'
2 - 0
M. Aebischer
59'
3 - 0
3 - 1
68'
Y. Lahiouel
M. Aebischer
80'
4 - 1
Za 16/01
16:00
Za 16/01
Club Friendlies 3
Za 16/01
13:00
Za 16/01
Club Friendlies 3
  Young Boys ≫ Super League
2020/2021
Vr 21/05
20:30
Vr 21/05
Speeldag 36
0 - 1
06'
M. Spielmann (F. Mambimbi)
0 - 2
26'
V. Sierro
(J. Bolingi) N. Loosli
29'
1 - 2
(L. Da Cunha) J. Bolingi
44'
2 - 2
2 - 3
71'
C. Fassnacht (G. Gaudino)
2 - 4
84'
M. Aebischer (M. Sulejmani)
Za 15/05
20:30
Za 15/05
Speeldag 35
0 - 1
09'
S. Grether (V. Tasar)
(J. Lefort) M. Aebischer
35'
1 - 1
1 - 2
40'
V. Tasar (A. Carbonell)
(M. Camara) C. Fassnacht
47'
2 - 2
(M. Sulejmani) C. Fassnacht
60'
3 - 2
(C. Fassnacht) J. P. Nsame
74'
4 - 2
(C. Fassnacht) M. Spielmann
77'
5 - 2
Di 11/05
18:15
Di 11/05
Speeldag 34
0 - 1
15'
T. Siebatcheu (J. P. Nsame)
0 - 2
79'
C. Fassnacht (F. Mambimbi)
Za 08/05
20:30
Za 08/05
Speeldag 33
(Q. Maceiras) C. Fassnacht
71'
1 - 0
(F. Mambimbi) C. Martins
72'
2 - 0
Zo 02/05
16:00
Zo 02/05
Speeldag 32
(K. Imeri) B. Fofana
76'
1 - 0
(M. Stevanovic) K. Kone
82'
2 - 0
2 - 1
90'
N. Ngamaleu (J. P. Nsame)
Zo 25/04
16:00
Zo 25/04
Speeldag 31
(N. Maier) F. Mambimbi
08'
1 - 0
1 - 1
24'
D. Cavare (M. Tosetti)
(C. Fassnacht) T. Siebatcheu
76'
2 - 1
  Young Boys ≫ Swiss Cup
2020/2021
Do 08/04
18:00
Do 08/04
8th Finals
C. Adamu
33'
1 - 0
K. Duah
50'
2 - 0
2 - 1
54'
C. Fassnacht
(11m) V. Ruiz
84'
3 - 1
J. Guillemenot
90'+3
4 - 1
  Young Boys ≫ Europa League
2020/2021
Do 11/03
Eerste Been
Eerste Been
8th Finals
D. Klaassen
62'
1 - 0
D. Tadic
82'
2 - 0
(R. Gravenberch) B. Brobbey
90'+2
3 - 0
Do 18/03
21:00
Do 18/03
8th Finals
D. Klaassen
62'
1 - 0
D. Tadic
82'
2 - 0
(R. Gravenberch) B. Brobbey
90'+2
3 - 0
Do 11/03
18:55
Do 11/03
8th Finals
D. Klaassen
62'
1 - 0
D. Tadic
82'
2 - 0
(R. Gravenberch) B. Brobbey
90'+2
3 - 0
Do 25/02
21:00
Do 25/02
16th Finals
0 - 1
48'
T. Siebatcheu
0 - 2
86'
C. Fassnacht (M. Spielmann)
Do 25/02
Eerste Been
Eerste Been
16th Finals
0 - 1
48'
T. Siebatcheu
0 - 2
86'
C. Fassnacht (M. Spielmann)
Do 18/02
18:55
Do 18/02
16th Finals
0 - 1
48'
T. Siebatcheu
0 - 2
86'
C. Fassnacht (M. Spielmann)
Do 10/12
18:55
Do 10/12
Speeldag 06
0 - 1
84'
G. Debeljuh
(11m) J. Nsame
90'+3
1 - 1
(M. Elia) G. Gaudino
90'+6
2 - 1
Do 03/12
21:00
Do 03/12
Speeldag 05
0 - 1
34'
J. Nsame (J. Lefort)
Borja Mayoral
44'
1 - 1
R. Calafiori
59'
2 - 1
E. Džeko
81'
3 - 1
  Young Boys ≫ Champions League
2020/2021
Wo 16/09
20:30
Wo 16/09
3rd Qualifying Round
(OG) J. Lefort
51'
1 - 0
(S. Kaba) A. Dreyer
62'
2 - 0
A. Mabil
84'
3 - 0
Wo 26/08
20:15
Wo 26/08
2nd Qualifying Round
(N. Ngamaleu) J. P. Nsame
51'
1 - 0
M. Sulejmani
57'
2 - 0
2 - 1
79'
J. Johannesen (J. Bjartalid)
(J. P. Nsame) N. Ngamaleu
82'
3 - 1
  Young Boys
Ploeg
Torwart
appearences
minutes
assists
fouls.drawn
fouls.committed
player.birthdate
player.height
player.weight
#26
David von Ballmoos
David von Ballmoos
Zwitserland
05
450'
0
0
0
0
0
0
0
0
26
192 cm
88 kg
#91
Guillaume Faivre
Guillaume Faivre
Zwitserland
02
180'
0
0
0
0
0
0
0
0
34
188 cm
83 kg
#00
Abdullah Laidani
Abdullah Laidani
Zwitserland
00
0'
0
0
0
0
0
0
0
0
18
0
0
#62
Leandro José Zbinden
Leandro José Zbinden
Zwitserland
00
0'
0
0
0
0
0
0
0
0
19
0
0
Abwehr
appearences
minutes
assists
fouls.drawn
fouls.committed
player.birthdate
player.height
player.weight
#36
Silvan Hefti
Silvan Hefti
Zwitserland
07
448'
0
1
0
0
3
0
3
2
23
183 cm
78 kg
#21
Ulisses Garcia
Ulisses Garcia
Zwitserland
06
380'
1
1
0
0
2
2
9
3
25
183 cm
78 kg
#04
Mohamed Aly Camara
Mohamed Aly Camara
Guinea
06
494'
0
0
3
0
1
0
0
8
24
191 cm
80 kg
#25
Jordan Lefort
Jordan Lefort
Frankrijk
04
244'
0
0
0
0
1
2
3
1
28
184 cm
83 kg
#24
Quentin Maceiras
Quentin Maceiras
Zwitserland
04
185'
0
0
1
0
1
2
2
5
25
181 cm
75 kg
#05
Cedric Zesiger
Cedric Zesiger
Zwitserland
04
316'
0
0
2
0
0
1
5
6
23
194 cm
88 kg
#14
Nicolas Bürgy
Nicolas Bürgy
Zwitserland
00
0'
0
0
0
0
0
0
0
0
26
184 cm
76 kg
#28
Fabian Lustenberger
Fabian Lustenberger
Zwitserland
00
0'
0
0
0
0
0
0
0
0
33
182 cm
73 kg
Mittelfeld
appearences
minutes
assists
fouls.drawn
fouls.committed
player.birthdate
player.height
player.weight
#30
Sandro Lauper
Sandro Lauper
Zwitserland
07
463'
0
0
2
0
2
0
3
5
24
185 cm
70 kg
#20
Michel Aebischer
Michel Aebischer
Zwitserland
07
481'
2
3
2
0
1
5
11
6
24
182 cm
73 kg
#32
Fabian Rieder
Fabian Rieder
Zwitserland
06
186'
0
1
1
0
4
1
1
6
19
173 cm
0
#35
Christopher Martins Pereira
Christopher Martins Pereira
Luxemburg
06
445'
0
1
1
0
1
4
4
12
24
187 cm
74 kg
#16
Christian Fassnacht
Christian Fassnacht
Zwitserland
06
416'
3
1
0
0
0
4
2
7
27
185 cm
74 kg
#13
Nicolas Ngamaleu
Nicolas Ngamaleu
Kameroen
06
478'
0
3
2
0
0
3
13
4
27
181 cm
70 kg
#08
Vincent Sierro
Vincent Sierro
Zwitserland
06
177'
0
1
1
0
5
1
4
2
25
185 cm
75 kg
#10
Miralem Sulejmani
Miralem Sulejmani
Serbia
03
73'
0
0
0
0
3
0
0
0
32
178 cm
73 kg
#07
Marvin Spielmann
Marvin Spielmann
Zwitserland
03
140'
0
0
1
0
1
2
1
1
25
180 cm
73 kg
#11
Alexandre Jankewitz
Alexandre Jankewitz
Zwitserland
01
5'
0
0
0
0
1
0
0
0
19
0
0
#22
Nico Maier
Nico Maier
Zwitserland
00
0'
0
0
0
0
0
0
0
0
21
0
0
#06
Esteban Petignat
Esteban Petignat
Zwitserland
00
0'
0
0
0
0
0
0
0
0
21
0
0
Sturm
appearences
minutes
assists
fouls.drawn
fouls.committed
player.birthdate
player.height
player.weight
#17
Jordan Siebatcheu
Jordan Siebatcheu
Frankrijk
07
437'
5
1
0
0
1
5
3
8
25
175 cm
70 kg
#15
Meschack Elia
Meschack Elia
Congo DR
06
494'
4
3
0
0
0
2
7
2
25
0
0
#09
Wilfried Kanga
Wilfried Kanga
Frankrijk
05
149'
1
0
0
0
4
1
1
6
23
185 cm
76 kg
#19
Felix Mambimbi
Felix Mambimbi
Zwitserland
05
242'
1
1
0
0
4
0
4
3
20
0
0
#00
Yannick Toure
Yannick Toure
Zwitserland
00
0'
0
0
0
0
0
0
0
0
21
186 cm
0
#77
Joel Almada Monteiro
Joel Almada Monteiro
Zwitserland
00
0'
0
0
0
0
0
0
0
0
22
0
0
#18
Jean-Pierre Nsame
Jean-Pierre Nsame
Kameroen
00
0'
0
0
0
0
0
0
0
0
28
188 cm
85 kg
  Young Boys
Verwondingen
2014
2014-06-21
2014-07-03
Fractured Cheekbone
  Young Boys
Trofeeen
Swiss Cup
2019/2020
Winner
2017/2018
Runner-up
Super League
2020/2021
Winner
2019/2020
Winner
2018/2019
Winner
2017/2018
Winner
2016/2017
Runner-up
2015/2016
Runner-up
2014/2015
Runner-up
Challenge League
2000/2001
Winner
YOUNG BOYS-Atalanta Op TV Kijken. Waar? (2021).

Young Boys Op TV Vandaag Live Stream | Young Boys Live Kijken. op tv van Young Boys kijken kan heel erg makkelijk op het internet. Je zal verrast zijn...

Copyright © 2013-2021 SocaPro Inc - Global Gateway 8, SC
Over ons    Voorwaarden     Contacteer ons