WC Kwalificatie Europa
Di 20:45
WC Kwalificatie Europa
Di 20:45
WC Kwalificatie Europa
Di 20:45
WC Kwalificatie Europa
Di 20:45
WC Kwalificatie Europa
Di 20:45
Vrijdag, 03.12.2021 - --:--:--
Wat vind je op deze pagina?

WC Kwalificatie Europa{supplement} op TV Vandaag. Een overzicht van verschillende websites die online live stream voetbal van de complete Eredivisie aanbieden WC Kwalificatie Europa. Hesgoal WC Kwalificatie Europa.

Play-offs - Semi-finals
WC Kwalificatie Europa - Play-offs - Semi-finals
Do 24/03
18:00
Rusland
Polen
WC Kwalificatie Europa - Play-offs - Semi-finals
Do 24/03
20:45
Schotland
Oekraïne
WC Kwalificatie Europa - Play-offs - Semi-finals
Do 24/03
20:45
Wales
Oostenrijk
WC Kwalificatie Europa - Play-offs - Semi-finals
Do 24/03
20:45
Zweden
Tsjechië
WC Kwalificatie Europa - Play-offs - Semi-finals
Do 24/03
20:45
Italië
Macedonie
WC Kwalificatie Europa - Play-offs - Semi-finals
Do 24/03
20:45
Portugal
Turkije
Groep A ≫ Speeldag 01
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Wo 24/03
1 - 0
Portugal
Azerbeidzjan
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Wo 24/03
3 - 2
Serbia
Ierland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Za 27/03
2 - 2
Serbia
Portugal
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Za 27/03
0 - 1
Ierland
Luxemburg
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Di 30/03
1 - 2
Azerbeidzjan
Serbia
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Di 30/03
1 - 3
Luxemburg
Portugal
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Wo 01/09
2 - 1
Luxemburg
Azerbeidzjan
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Wo 01/09
2 - 1
Portugal
Ierland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Za 04/09
1 - 1
Ierland
Azerbeidzjan
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Za 04/09
4 - 1
Serbia
Luxemburg
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Di 07/09
0 - 3
Azerbeidzjan
Portugal
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Di 07/09
1 - 1
Ierland
Serbia
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Za 09/10
0 - 3
Azerbeidzjan
Ierland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Za 09/10
0 - 1
Luxemburg
Serbia
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Di 12/10
5 - 0
Portugal
Luxemburg
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Di 12/10
3 - 1
Serbia
Azerbeidzjan
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Do 11/11
1 - 3
Azerbeidzjan
Luxemburg
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Do 11/11
0 - 0
Ierland
Portugal
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Zo 14/11
1 - 2
Portugal
Serbia
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Zo 14/11
0 - 3
Luxemburg
Ierland
01.
(01.)
20
+09
18:09
06-02-00
08
02.
(02.)
17
+11
17:06
05-02-01
08
03.
(03.)
9
+03
11:08
02-03-03
08
04.
(04.)
9
-10
08:18
03-00-05
08
05.
(05.)
1
-13
05:18
00-01-07
08
Groep B ≫ Speeldag 01
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Do 25/03
1 - 1
Spanje
Griekenland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Do 25/03
1 - 0
Zweden
Georgië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Zo 28/03
1 - 2
Georgië
Spanje
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Zo 28/03
0 - 3
Kosovo
Zweden
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Wo 31/03
1 - 1
Griekenland
Georgië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Wo 31/03
3 - 1
Spanje
Kosovo
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Do 02/09
0 - 1
Georgië
Kosovo
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Do 02/09
2 - 1
Zweden
Spanje
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Zo 05/09
1 - 1
Kosovo
Griekenland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Zo 05/09
4 - 0
Spanje
Georgië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Wo 08/09
2 - 1
Griekenland
Zweden
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Wo 08/09
0 - 2
Kosovo
Spanje
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Za 09/10
0 - 2
Georgië
Griekenland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Za 09/10
3 - 0
Zweden
Kosovo
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Di 12/10
1 - 2
Kosovo
Georgië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Di 12/10
2 - 0
Zweden
Griekenland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Do 11/11
2 - 0
Georgië
Zweden
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Do 11/11
0 - 1
Griekenland
Spanje
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Zo 14/11
1 - 1
Griekenland
Kosovo
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Zo 14/11
1 - 0
Spanje
Zweden
01.
(01.)
19
+10
15:05
06-01-01
08
02.
(02.)
15
+06
12:06
05-00-03
08
03.
(03.)
10
+00
08:08
02-04-02
08
04.
(04.)
7
-06
06:12
02-01-05
08
05.
(05.)
5
-10
05:15
01-02-05
08
Groep C ≫ Speeldag 01
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Do 25/03
1 - 3
Bulgarije
Zwitserland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Do 25/03
2 - 0
Italië
Noord-Ierland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Zo 28/03
0 - 2
Bulgarije
Italië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Zo 28/03
1 - 0
Zwitserland
Litouwen
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Wo 31/03
0 - 2
Litouwen
Italië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Wo 31/03
0 - 0
Noord-Ierland
Bulgarije
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Do 02/09
1 - 1
Italië
Bulgarije
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Do 02/09
1 - 4
Litouwen
Noord-Ierland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Zo 05/09
1 - 0
Bulgarije
Litouwen
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Zo 05/09
0 - 0
Zwitserland
Italië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Wo 08/09
5 - 0
Italië
Litouwen
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Wo 08/09
0 - 0
Noord-Ierland
Zwitserland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Za 09/10
3 - 1
Litouwen
Bulgarije
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Za 09/10
2 - 0
Zwitserland
Noord-Ierland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Di 12/10
2 - 1
Bulgarije
Noord-Ierland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Di 12/10
0 - 4
Litouwen
Zwitserland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Vr 12/11
1 - 1
Italië
Zwitserland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Vr 12/11
1 - 0
Noord-Ierland
Litouwen
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Ma 15/11
0 - 0
Noord-Ierland
Italië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Ma 15/11
4 - 0
Zwitserland
Bulgarije
01.
(01.)
18
+13
15:02
05-03-00
08
02.
(02.)
16
+11
13:02
04-04-00
08
03.
(03.)
9
-01
06:07
02-03-03
08
04.
(04.)
8
-08
06:14
02-02-04
08
05.
(05.)
3
-15
04:19
01-00-07
08
Groep D ≫ Speeldag 01
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Wo 24/03
2 - 2
Finland
Bosnië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Wo 24/03
1 - 1
Frankrijk
Oekraïne
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Zo 28/03
0 - 2
Kazachstan
Frankrijk
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Zo 28/03
1 - 1
Oekraïne
Finland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Wo 31/03
0 - 1
Bosnië
Frankrijk
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Wo 31/03
1 - 1
Oekraïne
Kazachstan
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Wo 01/09
2 - 2
Kazachstan
Oekraïne
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Wo 01/09
1 - 1
Frankrijk
Bosnië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Za 04/09
1 - 0
Finland
Kazachstan
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Za 04/09
1 - 1
Oekraïne
Frankrijk
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Di 07/09
2 - 2
Bosnië
Kazachstan
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Di 07/09
2 - 0
Frankrijk
Finland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Za 09/10
0 - 2
Kazachstan
Bosnië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Za 09/10
1 - 2
Finland
Oekraïne
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Di 12/10
0 - 2
Kazachstan
Finland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Di 12/10
1 - 1
Oekraïne
Bosnië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Za 13/11
1 - 3
Bosnië
Finland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Za 13/11
8 - 0
Frankrijk
Kazachstan
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Di 16/11
0 - 2
Bosnië
Oekraïne
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Di 16/11
0 - 2
Finland
Frankrijk
01.
(01.)
18
+15
18:03
05-03-00
08
02.
(02.)
12
+03
11:08
02-06-00
08
03.
(03.)
11
+00
10:10
03-02-03
08
04.
(04.)
7
-03
09:12
01-04-03
08
05.
(05.)
3
-15
05:20
00-03-05
08
Groep E ≫ Speeldag 01
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Wo 24/03
2 - 6
Estland
Tsjechië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Wo 24/03
3 - 1
België
Wales
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Za 27/03
4 - 2
Wit-Rusland
Estland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Za 27/03
1 - 1
Tsjechië
België
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Di 30/03
8 - 0
België
Wit-Rusland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Di 30/03
1 - 0
Wales
Tsjechië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Do 02/09
1 - 0
Tsjechië
Wit-Rusland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Do 02/09
2 - 5
Estland
België
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Zo 05/09
2 - 3
Wit-Rusland
Wales
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Zo 05/09
3 - 0
België
Tsjechië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Wo 08/09
0 - 1
Wit-Rusland
België
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Wo 08/09
0 - 0
Wales
Estland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Vr 08/10
2 - 2
Tsjechië
Wales
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Vr 08/10
2 - 0
Estland
Wit-Rusland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Ma 11/10
0 - 2
Wit-Rusland
Tsjechië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Ma 11/10
0 - 1
Estland
Wales
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Za 13/11
3 - 1
België
Estland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Za 13/11
5 - 1
Wales
Wit-Rusland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Di 16/11
2 - 0
Tsjechië
Estland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Di 16/11
1 - 1
Wales
België
01.
(01.)
20
+19
25:06
06-02-00
08
02.
(02.)
15
+05
14:09
04-03-01
08
03.
(03.)
14
+05
14:09
04-02-02
08
04.
(04.)
4
-12
09:21
01-01-06
08
05.
(05.)
3
-17
07:24
01-00-07
08
Groep F ≫ Speeldag 01
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Do 25/03
0 - 2
Israël
Denemarken
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Do 25/03
1 - 1
Moldavie
Faeroer
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Do 25/03
2 - 2
Schotland
Oostenrijk
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Zo 28/03
8 - 0
Denemarken
Moldavie
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Zo 28/03
3 - 1
Oostenrijk
Faeroer
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Zo 28/03
1 - 1
Israël
Schotland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Wo 31/03
0 - 4
Oostenrijk
Denemarken
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Wo 31/03
1 - 4
Moldavie
Israël
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Wo 31/03
4 - 0
Schotland
Faeroer
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Wo 01/09
2 - 0
Denemarken
Schotland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Wo 01/09
0 - 4
Faeroer
Israël
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Wo 01/09
0 - 2
Moldavie
Oostenrijk
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Za 04/09
0 - 1
Faeroer
Denemarken
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Za 04/09
5 - 2
Israël
Oostenrijk
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Za 04/09
1 - 0
Schotland
Moldavie
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Di 07/09
0 - 1
Oostenrijk
Schotland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Di 07/09
5 - 0
Denemarken
Israël
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Di 07/09
2 - 1
Faeroer
Moldavie
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Za 09/10
3 - 2
Schotland
Israël
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Za 09/10
0 - 2
Faeroer
Oostenrijk
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Za 09/10
0 - 4
Moldavie
Denemarken
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Di 12/10
1 - 0
Denemarken
Oostenrijk
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Di 12/10
0 - 1
Faeroer
Schotland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Di 12/10
2 - 1
Israël
Moldavie
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Vr 12/11
0 - 2
Moldavie
Schotland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Vr 12/11
4 - 2
Oostenrijk
Israël
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Vr 12/11
3 - 1
Denemarken
Faeroer
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Ma 15/11
4 - 1
Oostenrijk
Moldavie
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Ma 15/11
3 - 2
Israël
Faeroer
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Ma 15/11
2 - 0
Schotland
Denemarken
01.
(01.)
27
+27
30:03
09-00-01
10
02.
(02.)
23
+10
17:07
07-02-01
10
03.
(03.)
16
+02
23:21
05-01-04
10
04.
(04.)
16
+02
19:17
05-01-04
10
05.
(05.)
4
-16
07:23
01-01-08
10
06.
(06.)
1
-25
05:30
00-01-09
10
Groep G ≫ Speeldag 01
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Wo 24/03
4 - 2
Turkije
Nederland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Wo 24/03
0 - 3
Gibraltar
Noorwegen
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Wo 24/03
1 - 2
Letland
Montenegro
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Za 27/03
4 - 1
Montenegro
Gibraltar
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Za 27/03
0 - 3
Noorwegen
Turkije
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Za 27/03
2 - 0
Nederland
Letland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Di 30/03
0 - 7
Gibraltar
Nederland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Di 30/03
0 - 1
Montenegro
Noorwegen
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Di 30/03
3 - 3
Turkije
Letland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Wo 01/09
3 - 1
Letland
Gibraltar
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Wo 01/09
1 - 1
Noorwegen
Nederland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Wo 01/09
2 - 2
Turkije
Montenegro
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Za 04/09
0 - 2
Letland
Noorwegen
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Za 04/09
0 - 3
Gibraltar
Turkije
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Za 04/09
4 - 0
Nederland
Montenegro
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Di 07/09
0 - 0
Montenegro
Letland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Di 07/09
6 - 1
Nederland
Turkije
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Di 07/09
5 - 1
Noorwegen
Gibraltar
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Vr 08/10
0 - 1
Letland
Nederland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Vr 08/10
0 - 3
Gibraltar
Montenegro
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Vr 08/10
1 - 1
Turkije
Noorwegen
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Ma 11/10
1 - 2
Letland
Turkije
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Ma 11/10
6 - 0
Nederland
Gibraltar
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Ma 11/10
2 - 0
Noorwegen
Montenegro
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Za 13/11
0 - 0
Noorwegen
Letland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Za 13/11
6 - 0
Turkije
Gibraltar
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Za 13/11
2 - 2
Montenegro
Nederland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Di 16/11
1 - 3
Gibraltar
Letland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Di 16/11
1 - 2
Montenegro
Turkije
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Di 16/11
2 - 0
Nederland
Noorwegen
01.
(01.)
23
+25
33:08
07-02-01
10
02.
(02.)
21
+11
27:16
06-03-01
10
03.
(03.)
18
+07
15:08
05-03-02
10
04.
(04.)
12
-01
14:15
03-03-04
10
05.
(05.)
9
-03
11:14
02-03-05
10
06.
(06.)
0
-39
04:43
00-00-10
10
Groep H ≫ Speeldag 01
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Wo 24/03
0 - 0
Cyprus
Slowakije
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Wo 24/03
1 - 3
Malta
Rusland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Wo 24/03
1 - 0
Slovenië
Kroatië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Za 27/03
2 - 1
Rusland
Slovenië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Za 27/03
1 - 0
Kroatië
Cyprus
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Za 27/03
2 - 2
Slowakije
Malta
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Di 30/03
1 - 0
Cyprus
Slovenië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Di 30/03
3 - 0
Kroatië
Malta
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Di 30/03
2 - 1
Slowakije
Rusland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Wo 01/09
3 - 0
Malta
Cyprus
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Wo 01/09
0 - 0
Rusland
Kroatië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Wo 01/09
1 - 1
Slovenië
Slowakije
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Za 04/09
0 - 2
Cyprus
Rusland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Za 04/09
1 - 0
Slovenië
Malta
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Za 04/09
0 - 1
Slowakije
Kroatië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Di 07/09
3 - 0
Kroatië
Slovenië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Di 07/09
2 - 0
Rusland
Malta
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Di 07/09
2 - 0
Slowakije
Cyprus
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Vr 08/10
0 - 3
Cyprus
Kroatië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Vr 08/10
0 - 4
Malta
Slovenië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Vr 08/10
1 - 0
Rusland
Slowakije
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Ma 11/10
2 - 2
Cyprus
Malta
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Ma 11/10
2 - 2
Kroatië
Slowakije
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Ma 11/10
1 - 2
Slovenië
Rusland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Do 11/11
6 - 0
Rusland
Cyprus
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Do 11/11
1 - 7
Malta
Kroatië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Do 11/11
2 - 2
Slowakije
Slovenië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Zo 14/11
1 - 0
Kroatië
Rusland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Zo 14/11
0 - 6
Malta
Slowakije
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Zo 14/11
2 - 1
Slovenië
Cyprus
01.
(01.)
23
+17
21:04
07-02-01
10
02.
(02.)
22
+13
19:06
07-01-02
10
03.
(03.)
14
+07
17:10
03-05-02
10
04.
(04.)
14
+01
13:12
04-02-04
10
05.
(05.)
5
-17
04:21
01-02-07
10
06.
(06.)
5
-21
09:30
01-02-07
10
Groep I ≫ Speeldag 01
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Do 25/03
0 - 1
Andorra
Albanië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Do 25/03
5 - 0
Engeland
San Marino
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Do 25/03
3 - 3
Hongarije
Polen
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Zo 28/03
0 - 2
Albanië
Engeland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Zo 28/03
3 - 0
Polen
Andorra
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Zo 28/03
0 - 3
San Marino
Hongarije
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Wo 31/03
1 - 4
Andorra
Hongarije
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Wo 31/03
2 - 1
Engeland
Polen
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Wo 31/03
0 - 2
San Marino
Albanië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Do 02/09
2 - 0
Andorra
San Marino
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Do 02/09
0 - 4
Hongarije
Engeland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Do 02/09
4 - 1
Polen
Albanië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Zo 05/09
1 - 0
Albanië
Hongarije
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Zo 05/09
4 - 0
Engeland
Andorra
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Zo 05/09
1 - 7
San Marino
Polen
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Wo 08/09
5 - 0
Albanië
San Marino
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Wo 08/09
2 - 1
Hongarije
Andorra
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Wo 08/09
1 - 1
Polen
Engeland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Za 09/10
0 - 5
Andorra
Engeland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Za 09/10
0 - 1
Hongarije
Albanië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Za 09/10
5 - 0
Polen
San Marino
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Di 12/10
0 - 1
Albanië
Polen
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Di 12/10
1 - 1
Engeland
Hongarije
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Di 12/10
0 - 3
San Marino
Andorra
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Vr 12/11
1 - 4
Andorra
Polen
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Vr 12/11
5 - 0
Engeland
Albanië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Vr 12/11
4 - 0
Hongarije
San Marino
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Ma 15/11
1 - 0
Albanië
Andorra
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Ma 15/11
1 - 2
Polen
Hongarije
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Ma 15/11
0 - 10
San Marino
Engeland
01.
(01.)
26
+36
39:03
08-02-00
10
02.
(02.)
20
+19
30:11
06-02-02
10
03.
(03.)
18
+00
12:12
06-00-04
10
04.
(04.)
17
+06
19:13
05-02-03
10
05.
(05.)
6
-16
08:24
02-00-08
10
06.
(06.)
0
-45
01:46
00-00-10
10
Groep J ≫ Speeldag 01
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Do 25/03
3 - 0
Duitsland
IJsland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Do 25/03
0 - 1
Liechtenstein
Armenie
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 01
Do 25/03
3 - 2
Roemenië
Macedonie
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Zo 28/03
2 - 0
Armenie
IJsland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Zo 28/03
5 - 0
Macedonie
Liechtenstein
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 02
Zo 28/03
0 - 1
Roemenië
Duitsland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Wo 31/03
3 - 2
Armenie
Roemenië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Wo 31/03
1 - 2
Duitsland
Macedonie
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 03
Wo 31/03
1 - 4
Liechtenstein
IJsland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Do 02/09
0 - 2
IJsland
Roemenië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Do 02/09
0 - 2
Liechtenstein
Duitsland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 04
Do 02/09
0 - 0
Macedonie
Armenie
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Zo 05/09
2 - 2
IJsland
Macedonie
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Zo 05/09
6 - 0
Duitsland
Armenie
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 05
Zo 05/09
2 - 0
Roemenië
Liechtenstein
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Wo 08/09
1 - 1
Armenie
Liechtenstein
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Wo 08/09
0 - 4
IJsland
Duitsland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 06
Wo 08/09
0 - 0
Macedonie
Roemenië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Vr 08/10
2 - 1
Duitsland
Roemenië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Vr 08/10
1 - 1
IJsland
Armenie
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 07
Vr 08/10
0 - 4
Liechtenstein
Macedonie
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Ma 11/10
4 - 0
IJsland
Liechtenstein
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Ma 11/10
0 - 4
Macedonie
Duitsland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 08
Ma 11/10
1 - 0
Roemenië
Armenie
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Do 11/11
0 - 5
Armenie
Macedonie
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Do 11/11
9 - 0
Duitsland
Liechtenstein
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 09
Do 11/11
0 - 0
Roemenië
IJsland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Zo 14/11
1 - 4
Armenie
Duitsland
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Zo 14/11
0 - 2
Liechtenstein
Roemenië
WC Kwalificatie Europa - Speeldag 10
Zo 14/11
3 - 1
Macedonie
IJsland
01.
(01.)
27
+32
36:04
09-00-01
10
02.
(02.)
18
+12
23:11
05-03-02
10
03.
(03.)
17
+05
13:08
05-02-03
10
04.
(04.)
12
-11
09:20
03-03-04
10
05.
(05.)
9
-06
12:18
02-03-05
10
06.
(06.)
1
-32
02:34
00-01-09
10
  WC Kwalificatie Europa ≫ 2022
Topscorers
1
Memphis Depay
12 Doelpunten (04 11m)
Memphis Depay
2
Harry Kane
12 Doelpunten (04 11m)
Harry Kane
3
Robert Lewandowski
08 Doelpunten (00 11m)
Robert Lewandowski
4.
A. Mitrović
8 (00)
5.
E. Zahavi
8 (00)
6.
M. Dabour
6 (01)
7.
C. Ronaldo
6 (02)
8.
A. Griezmann
6 (01)
9.
T. Pukki
6 (01)
10.
M. Arnautović
5 (02)
11.
A. Buksa
5 (00)
12.
S. Gnabry
5 (00)
13.
İ. Gündoğan
5 (03)
14.
E. Håland
5 (01)
15.
R. Lukaku Menama
5 (01)
16.
J. Mæhle
5 (00)
17.
K. Mbappé Lottin
5 (00)
18.
A. Olsen
5 (00)
19.
G. Rodrigues Gouveia
5 (01)
20.
K. Świderski
5 (00)
21.
T. Werner
5 (00)
22.
B. Yılmaz
5 (03)
23.
G. Bale
4 (02)
24.
E. Bardhi
4 (02)
25.
F. Bećiraj
4 (01)
26.
O. Duda
4 (01)
27.
L. Dykes
4 (01)
28.
E. Elmas
4 (00)
29.
J. Iličić
4 (00)
30.
A. Isak
4 (00)
  WC Kwalificatie Europa ≫ 2022
Assists
1
Memphis Depay
06 Assists
Memphis Depay
2
Leon Goretzka
06 Assists
Leon Goretzka
3
Dušan Tadić
06 Assists
Dušan Tadić
4.
H. Çalhanoğlu
5
5.
M. Damsgaard
5
6.
J. Alba Ramos
4
7.
P. Foden
4
8.
D. Klaassen
4
9.
R. Lewandowski
4
10.
M. Reus
4
11.
F. Smolov
4
12.
H. Vanaken
4
13.
T. Alexander-Arnold
3
14.
E. Alioski
3
15.
G. Bale
3
16.
S. Berghuis
3
17.
J. Cullen
3
18.
T. Delaney
3
19.
B. Embolo